Piknik rodzinny z "Jedynką" coraz bliżej. Poznaliśmy dokładny program

Piknik-rodzinny-plakat

Ależ będzie się działo! Wiosna sprzyja rodzinnym spacerom i zabawom. Jak więc spędzić miło i pożytecznie wspólny czas? W łęczyckiej „Jedynce"! Już w sobotę 27 maja 2023 r. odbędzie się piknik, na który serdecznie zapraszamy.

Początek zaplanowano na godzinę 11.00. Na dzieci oraz ich opiekunów będzie czekać wiele atrakcji. 

- Zaczynamy pokazami tanecznymi prowadzonymi przez szkołę tańca Hajdasz. W południe rozegra się mecz piłki nożnej: reprezentacja firmy Kampmann zmierzy się z rodzicami, nauczycielami i uczniami „Jedynki". Po ekscytujących rozgrywkach przyda się chwila relaksu, a więc… joga! O 13.00 miłośnicy koni będą mogli pokonać tor przeszkód na boisku w zawodach Hobby Horse - wyliczają organizatorzy. - Na młodych artystów będzie czekać stoisko plastyczne a chętni upiększą budynek szkoły wiosennym muralem. W strefie beauty nasi specjaliści pomalują twarz, ozdobią paznokcie, zaplotą warkoczyki i pomogą stworzyć oryginalną bransoletkę. Dla najmłodszych i najwytrwalszych zawodników zaplanowano „dmuchańce" oraz zabawę z cukierkową piniatą. Przewidziano również pokazy sprzętu i wyposażenia służb mundurowych oraz lekcje udzielania pierwszej pomocy.

Adepci sztuki kulinarnej z CKZiU w Łęczycy pochwalą się swoimi umiejętnościami, prezentując doskonałe potrawy. Nie zabraknie szkolnego stoiska z pysznymi ciastami i napojami oraz grilla, gofrów, waty cukrowej i popcornu. Chętni będą mogli wziąć udział w loterii fantowej.

Po uczcie dla ciała – coś dla duszy: wystawa prac plastycznych klas I-III pn. „Moja Rodzinka".