Piłkarski weekend z Górnikiem 1956 Łęczyca: Nieudany mecz Młodzików

Podczas minionego weekendu tylko jedna drużyna reprezentująca Górnik 1956 Łęczyca rozegrała swój mecz ligowy.

O kolejne zwycięstwo walczyli zawodnicy z kategorii Młodzik D2, grupa III. Podopieczni Jerzego Banasika wrócili z Wiśniowej Góry bez punktów. Nasza drużyna uległa rówieśnikom z SAP II Andrespolia 1:5. Jedynego gola dla Górnika w drugiej połowie zdobył Bartosz Kowalski.

Natomiast Trampkarze i Seniorzy odbywali przymusową pauzę, wynikającą z terminarza Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Mimo przerwy od gry, seniorzy nadal mają cześć punktów przewagi nad goniącym go peletonem. Stało się tak dzięki temu, że aktualnie najgroźniejszy rywal Górnika w walce o awans - Kanarki Małachowice nieoczekiwanie uległ na własnym boisku Iskrze Góra Św. Małgorzaty 2:4.

Wyniki:

Młodzik D2, grupa III: SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra - Górnik 1956 Łęczyca 5:1
Gol dla Górnika: Kowalski Bartosz

Górnik reprezentowali: Ksawery Żółtowski - Marcel Błaszczyk, Emil Żymańczyk, Zuzanna Chilarska, Mikołaj Szypkowski, Bartosz Kowalski, Wojciech Borucki, Antoni Doniak, Aleksander Kisielewski, Olaf Smoliński, Mateusz Orlik, Wojciech Borucki, Szymon Cieciura, Paweł Pacholczyk, Szymon Matysiak