wersja testowa serwisu

Piwo Miłosław wycofane ze sprzedaży. W środku może znajdować się szkło!

UWAGA-Ostrzezenie-publiczne-dotyczace-zywnosci

Główny Inspektor Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności. Tym razem dotyczy ono wycofania partii produktu pn. „PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, najlepiej spożyć przed: 28-11-2020".

- Browar Fortuna Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. wycofuje jedną partię piwa wskazaną w komunikacie ze względu na stwierdzenie ciała obcego – fragmentu szkła - czytamy na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego. 

Szczegóły dotyczące produktu:
Nazwa produktu: PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L
Data minimalnej trwałości: 28-11-2020
Producent: Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. ul. Wrzesińska 24 62-320 Miłosław

Zdjęcie produktu:

Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:

Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. podjął dobrowolną decyzję o wycofaniu z rynku i od konsumentów przedmiotowej partii produktu. Na stronie internetowej http://www.browarfortuna.pl/ firma skierowała komunikat do swoich klientów.

Producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu wycofania, wyjaśnia także przyczynę zdarzenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna współpracuje z producentem w celu ustalenia źródła zanieczyszczenia oraz monitoruje proces wycofywania.

Zalecenia dla konsumentów:

Produkt z partii wskazanej w komunikacie nie powinien być spożywany. Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. poinformował klientów o możliwości zwrotu produktu z tej partii do sklepu, w którym został zakupiony.

źródło: GIS