wersja testowa serwisu

Podczas Święta Róży będzie można się zaszczepić

batch_DSC07342

Już w najbliższy weekend będzie można skorzystać z wielu wydarzeń i atrakcji w ramach 47. edycji Święta Róży. Niestety nadal trwa walka z koronawirusem. W szybszym powrocie do normalności może pomóc przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19, co będzie również możliwe podczas tegorocznego święta.

- Wiem, że to kwestia osobistego wyboru. Jednak bezpieczeństwo nas wszystkich w dużej mierze zależy właśnie od tych indywidualnych decyzji. Dlatego apeluję do tych z Państwa, którzy takiej decyzji jeszcze nie podjęli. W trakcie Święta Róży będzie można się zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji. Skorzystajcie Państwo z tej możliwości ochrony zdrowia swojego i najbliższych - apeluje Prezydent Zbigniew Burzyński.

W dniach 4 i 5 września 2021 roku w godzinach 10.00 - 18.00 na Placu Piłsudskiego 18 (obok wejścia do budynku Urzędu Miasta Kutna) będzie uruchomiony mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Zespół złożony będzie z pracowników medycznych Centrum Medycznego "DERMEX" w Kutnie. Szczepienia będą wykonywane jednodawkowym preparatem o nazwie Johnson&Johnson.

źródło: UM Kutno