wersja testowa serwisu

Policjanci z Łęczycy na pikniku „Lato z Funduszami Europejskimi”

261-135426
fot. KPP w Łęczycy

Policjanci z łęczyckiej komendy uczestniczyli w pikniku rodzinnym „Lato z Funduszami Europejskimi". Podczas wydarzenia, które odbyło się na terenie Świnic Warckich promowali akcje „Bezpieczna droga do szkoły". Takie wydarzenie był również doskonałą okazją dla łęczyckich funkcjonariuszy aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców i przedstawić specyfikę swojej pracy.

1 września 2021 roku na terenie miejscowości Świnice Warckie odbył się piknik rodzinny „Lato z Funduszami Europejskimi". Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie zabrakło stoiska funkcjonariuszy z łęczyckiej komendy. Tam na odwiedzających czekało wiele ciekawych atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców.

- Prezentując sprzęt wykorzystywany podczas codziennej służby przedstawiliśmy tajniki swojej pracy, jednocześnie zachęcając do wstąpienia w jej szeregi. Ponadto w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły" stróże prawa rozdawali odblaski przypominając jak ważna rolę odgrywają podczas poruszania się w warunkach ograniczonej widoczności. Seniorzy mogli dowiedzieć z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się ze strony oszustów oraz przede wszystkim jak ich uniknąć. Nie zabrakło informacji dotyczących programu „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" oraz aplikacji Moja Komenda - informują przedstawiciele KPP w Łęczycy.