wersja testowa serwisu
  • Wybory Prezydenckie 2020 - Urząd Marszałkowski w Łodzi - II tura
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego wspierają wolontariuszy. Przekazali żywność, środki czystości oraz materiały do szycia maseczek ochronnych

240-111939
fot. KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrkowscy policjanci oraz pracownicy cywilni przekazali żywność, środki higieniczne oraz materiały do szycia maseczek dla wolontariuszy „Widzialnej Ręki".

Obecna sytuacja dla wszystkich jest ciężka. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, od czasu ogłoszenia pandemii, działa wolontariat „Widzialna Ręka", który zajmuje się dostarczaniem jedzenia, jak i środków czystości dla najbardziej potrzebujących. Wolontariusze również szyją i przekazują maseczki ochronne. Policjanci doskonale wiedzą, że w tak ciężkich czasach potrzebna jest każda pomoc.

Funkcjonariusze piotrkowskiej policji wraz z pracownikami cywilnymi zorganizowali zbiórkę żywności, środków higienicznych oraz materiałów do szycia maseczek. 20 kwietnia zebrane rzeczy zostały przekazane do magazynu „Widzialnej Ręki". W tak trudnym okresie najważniejsze, aby wspierać się nawzajem i nieść pomoc innym.

źródło: KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz zdjęcia: