wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja

Policjanci ze Rzgowa zorganizowali tort urodzinowy dla 6-latki na kwarantannie

34949DED-54B3-43E6-9C18-E9EF8831AF48

Każdego dnia odwiedzają osoby przebywające na kwarantannie, kontaktują się z nimi, rozmawiają, pytają czy potrzebują pomocy. Dodatkowo wypełniają inne zadania służbowe. A jednak rzgowscy policjanci zawsze chętnie służą pomocą i wspierają mieszkańców w tym trudnym czasie.

W dniu urodzin 6 - letniej dziewczynki pomogli jednej z rodzin objętych kwarantanną dostarczyć tort dla małej jubilatki. Dla osób spędzających nawet kilka tygodni w całkowitej izolacji jedynie w ścianach własnego mieszkania takie gesty znaczą bardzo wiele. Dzięki pomocy policjantów 6 urodziny były i tak wyjątkowe mimo panującej epidemii, tort z kolorowymi balonami zostawiony przed bramą wywołał uśmiech na twarzy dziewczynki a rodzice byli bardzo szczęśliwi, że wszystko się udało i serdecznie dziękowali dzielnicowym za wsparcie i pomoc.

Asp. Anna Kłos i sierż. sztab. Przemysław Frankowski na co dzień służą jako dzielnicowi w Komisariacie Policji w Rzgowie. Mimo wielu obowiązków służbowych od kilku tygodni są wsparciem dla osób przebywających na kwarantannie. Każdego dnia pojawiają się pod domami osób odizolowanych od świata, czasami tylko z nimi, mieszkańcy dzielą się swoimi troskami i problemami. Zawsze służą pomocą i wsparciem i tak było również w sobotni poranek kiedy odebrali i dostarczyli pod samą bramę kolorowy tort dla 6 – letniej dziewczynki, która ze swoją rodziną przebywała w kwarantannie.

Dzień urodzin jest zawsze szczególny i wyczekiwany dla dzieci dlatego nie mogło zabraknąć tortu. Dzięki wsparciu rzgowskich mundurowych szóste urodziny mieszkanki gminy Brójce, mimo panującej epidemii, pozostaną na zawsze zapamiętane. Dziewczynka była zachwycona widokiem za oknem, który zostawili dzielnicowi. Po raz kolejny policjanci udowadniają, że nawet najdrobniejszy gest może być dla kogoś czymś wyjątkowym.

źródło: KPP Łódź-Wschód