wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja

Policyjny śmigłowiec nad Zgierzem. Trwają poszukiwania 44-letniego mężczyzny

Policyjny śmigłowiec nad Zgierzem. Trwają poszukiwania 44-letniego mężczyzny

Cały czas trwają poszukiwania Grzegorza Sibinskiego. 44-latek zaginął w nocy z 1 na 2 sierpnia br. Do akcji zadysponowano także śmigłowiec policyjny.

- W nocy z 1 na 2 sierpnia wyszedł z domu Grzegorz Sibinski lat 44. Porusza się samochodem osobowym Renault Kadjar kolor czerwony - informuje policja. 

Dzisiaj do akcji poszukiwawczej zaangażowano największy śmigłowiec Black Hawk przeznaczony do operacji specjalnych, który dzisiaj wylądował na terenie szpitalnego lądowiska w Zgierzu.

Śmigłowiec zaprojektowany został myślą o wykorzystywaniu w operacjach i łatwym utrzymaniu w terenie, może być szybko dostosowany do różnych misji, takich jak transport żołnierzy, udział w misjach bojowych, MEDEVAC (ewakuacja medyczna), pomoc humanitarna, misje poszukiwawczo-ratownicze czy transport ładunków, a także do użycia w działaniach szturmowych jako uzbrojony helikopter.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny lub posiadające informacje na temat miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu pod nr telefonu czynnym całą dobę 42 7142200 oraz 112 lub osobiście w KPP Zgierz ul. Długa 58/60.

źródło: własne / Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu
fot. śmigłowca: Adrian Buchalski

Zobacz film: