wersja testowa serwisu

Pościg policyjny za pijanym kierowcą BMW. Auto rozbiło się o przystanek autobusowy

Pościg policyjny za pijanym kierowcą BMW. Auto rozbiło się o przystanek autobusowy

O godzinie 20:40, do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Jarochów.

Według naszych ustaleń, łęczycka policja otrzymała informację o kompletnie pijanym kierowcy, poruszającym się drogą krajową DK91 z kierunku Krośniewic, w stronę Łęczycy.

Policjanci ruszyli niezwłocznie w pościg, a gdy zlokalizowali jadące BMW, pasujące do opisu, kierowca pojazdu zaczął uciekać.

Z informacji pozyskanych na miejscu, prędkość uciekającego samochodu była ogromna.

Policjanci próbowali dogonić BMW, lecz zanim zbliżyli się do uciekiniera, ten stracił panowanie nad kierownicą i szaleńczy pościg zakończył się na przystanku autobusowym.

Samochód pijanego kierującego jest totalnie rozbity. W wyniku zdarzenia, poszkodowana została jedna osoba - kobieta w wieku 19 lat, która została zabrana przez karetkę pogotowia do łęczyckiego szpitala.

Kierowca BMW wyszedł z wypadku bez większych uszkodzeń. Gdy policjanci dojechali do rozbitego pojazdu, kierujący mężczyzna (około 45 lat) siedział na fotelu z tyłu, twierdząc, że to nie on kierował. Pośpiech i szok powypadkowy sprawiły jednak, że przeskakując na tylni fotel, zostawił z przodu, przed fotelem kierowcy swoje buty.

Aktualnie podejrzany, jest skuty, na boso - bez butów i na przystanku oczekuje na przybycie grupy dochodzeniowej z łęczyckiej policji.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się dwa zastępy straży - PSP Łęczyca oraz OSP Daszyna.

Ruch obecnie kierowany jest wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze co najmniej godzinę.

Zobacz zdjęcia z wypadku: 
Zobacz także: 
...

Zmasakrowany Volkswagen Caddy - kierowca kompletnie pijany - Wiadomości - ELE24 - Wiadomości Łęczyca