wersja testowa serwisu
  • BHP Łęczyca

Powiatowy Urząd Pracy: Sprawdź aktualne oferty pracy

elektryk-skrzynka3

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy przedstawił informację na temat aktualnych ofertach pracy. Wykaz ofert obowiązuje na dzień 18 listopada br.

EURES (Sieć EURES informuje, doradza i wspomaga poszukujących pracy z Europejskiego Obszaru Gospodarczego, którzy chcą pracować w innym kraju członkowskim oraz pracodawców, którzy chcą rekrutować pracowników z innych krajów członkowskich. Szczegółowe informacje na temat ofert pracy za granicą EURES www.wup.lodz.plBliższe informacje o aktualnych ofertach pracy z EURES udzielane są w pokoju 16. Osoby zainteresowane sezonową pracą w innych krajach proszone są o kontakt z łódzką Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi, ul. Pomorska 41, tel. (0-42) 636–54–37. Dodatkowe informacje na stronie internetowej www.lodzka.ohp.pl, Wykaz agencji zatrudnienia www.kraz.praca.gov.plPowiatowy Urząd Pracy w Łęczycy informuje, że oferty pracy z naszego powiatu, województwa i kraju dostępne są na ogólnopolskiej stronie internetowej: www.psz.praca.gov.pl

Szczegółowych informacji dotyczących ofert pracy udzielają pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Łęczycy, ul. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, tel. 24 721 29 14 wew. 256.

źródło: Starostwo Powiatowe w Łęczycy