wersja testowa serwisu

Pracownik Urzędu Gminy Dmosin zakażony koronawirusem. Wdrożono środki reżimu sanitarnego

indeks

Wójt Gminy Dmosin, Danuta Supera poinformowała, że od poniedziałku (26 października) Urząd Gminy jest nieczynny dla interesantów. Ma to związek z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników.

- Jesteśmy zmuszeni wdrożyć środki reżimu sanitarnego - informuje Danuta Supera. - Urząd Gminy nie przerywa swojej pracy, jednak kontakt z urzędnikami będzie możliwy tylko za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Bezpośrednia obsługa interesantów jest zawieszona.

Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy jest możliwy pod numerem:
46 874 74 85 i 46 874 62 94 oraz GOPS 46 874 60 03.

Wykaz numerów telefonów wewnętrznych i adresów e-mail
GOPS wew. 22 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świadczenia rodzinne / zasiłki rodzinne/ wew. 19
USC wew. 26 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inspektor ds. dróg wew. 25 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarka komunalna wew. 24 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Referat Finansowy wew. 15 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik Gminy wew. 14 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretarz Gminy wew. 15 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.