wersja testowa serwisu
  • EKO-GAZ Łęczyca
  • BHP Łęczyca

Przed Komendą Powiatową Policji w Łęczycy ponownie polała się krew

261-11436_20200617-113656_1
fot. KPP w Łęczycy

W codzienną służbę Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy poza czuwaniem nad bezpieczeństwem wpisało się już na stałe honorowe krwiodawstwo. Dlatego po raz kolejny policjanci z łęczyckiej komendy odpowiadając na apel RCKiK w Łodzi wspólnie z klubem HDK PCK" Strażak"przy OSP w Łęczycy dzielili się tym co najcenniejsze po to by pomóc w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.

17 czerwca 2020 roku o godz. 8.00 przed Komendą Powiatową Policji w Łęczycy zaparkował mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi. Była to już trzecia zbiórka zorganizowana w tym roku przez łęczyckich stróżów prawa.

Tak jak i poprzednio policjanci i pracownicy cywilni łęczyckiej jednostki oraz przedstawiciele klubu HDK PCK" Strażak" przy OSP w Łęczycy dzielili się kroplą krwi po to, by pomóc w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego. Jak zawsze nie zabrakło mieszkańców naszego powiatu oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Łęczycy.

Do oddania krwi zgłosiło się 29 osób. Po badaniach zakwalifikowało się 23 osoby, które łącznie oddały ponad 10 litrów krwi. Wszystkim krwiodawcą dziękujemy za włączenie się w naszą akcję.

źródło: KPP w Łęczycy

Zobacz zdjęcia: