wersja testowa serwisu

„Randka w ciemno z książką” - o wyborze lektury zdecydował los

„Randka w ciemno z książką”  - o wyborze lektury zdecydował los

Za nami walentynkowo – ostatkowa zabawa „Randka w ciemno z książką", którą dla swoich czytelników zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Witonia.

W tym roku z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane ze stanem pandemii , o tym z jakim tytułem czytelnik spędził wolny czas zdecydował los.

Do wzięcia udziału w naszej akcji wystarczyło przyjść do biblioteki, wskazać wybraną przez siebie pięknie opakowaną w gazetowy papier książkę z czerwonym serduszkiem, lecz ukrytym autorem i tytułem. To los zdecydował, z jaką lekturą przyszło spędzić najbliższe dni.

Zabawa była przednia, bo wszyscy jesteśmy mocno zmęczeni i przytłoczeni smutnym czasem pandemii. Cudownie było zobaczyć, że do poszukiwań literackich przystąpili uczestnicy w wieku od 1+ do 60+ i co ciekawe były też rodzinne duety a nawet tercet. Udowodniliśmy, że Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu.

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie dziękuje uczestnikom tegorocznej „Randki w ciemno z książką". Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszymi pomysłami na promocję czytelnictwa i że macie odwagę do wyjścia poza czytelnicze przyzwyczajenia i preferencje.

Dziękujemy Helence, Amelce i ich mamie Pani Beacie, za wyrażenie zgody na pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia. Do zobaczenia za rok. Pomysły na kolejną randkę już mamy!

                                                                                     Anna Stolarczyk