wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • Restauracja
  • BHP Łęczyca

Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

admission-2974645_960_720

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik w terminie do 31 lipca.

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do kina na jeden z poniższych seansów.

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

4 lipca (sobota), 5 lipca (niedziela), 8 lipca (środa)
12:00
– Słoń Benjamin
14:00; 16:00
– Zwierzogród
14:15; 16:30
– Czworo dzieci i coś

Zwierzogród

Animacja przedstawia perypetie króliczki będącej policjantką – Judy Hopps oraz drobnego oszusta, lisa Nicka Bajera, którzy żyją w Zwierzogrodzie, mieście zamieszkanym przez antropomorficzne zwierzęta. W przypadkowych okolicznościach ich losy łączą się, gdy Judy postanawia odszukać zaginioną wydrę.

Słoń Benjamin

Otto nie może się doczekać, aby spędzić wakacyjne tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem słoniem Benjaminem. Jego dobry humor zostaje zakłócony przez zmartwienia dyrektora zoo, który potrzebuje pieniędzy, aby dokonać niezbędnych napraw. Tymczasem burmistrz Newtown ogłasza, że przebiegła Zora Zack będzie odpowiedzialna za modernizację zoo, aby uczynić z niego najbardziej pokazowy obiekt w mieście.

Czworo dzieci i coś

Alice i David zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, aby im o tym powiedzieć. Problem tkwi w tym, że dzieci nie za bardzo się lubią. Jedyną osobą, która scala grupę jest Magdalenka, młodsza córka Alice. Pierwsze dni wakacji przebiegają wokół kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, w którym dzieci znajdują magiczne i zrzędliwe COŚ.

źródło: UM Łęczyca