Są jeszcze wolne miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym „Boruci Szach-Mat"

checkmate-1511866_1280
fot. pixabay

Już 9 marca 2024 roku odbędzie się Ogólnopolski Turniej Szachowy „Boruci Szach-Mat" organizowany przez Miasto Łęczyca oraz Klub Szachowy RPW Okucia Budowlane Łódź. 

Turniej odbędzie się w Domu Kultury w godzinach 11:00 – 16:00 i wciąż istnieje możliwość zapisania się i wzięcia udziału w rywalizacji z najlepszymi szachistami z Polski. Turniej został objęty honorowym patronatem Polskiego Związku Szachowego.

Na tę chwilę zgłoszonych jest 68 zawodników, więc jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w turnieju, w którym udział wezmą m.in. zawodnicy z rangami arcymistrza, mistrza międzynarodowego, mistrza FIDE, czy mistrza krajowego, a także zawodniczki z tytułem mistrzyni międzynarodowej oraz mistrzyń krajowych.

Link do zapisów – KLIKNIJ TUTAJ.

Zgłaszać można się do 6 marca 2024 roku.

Turniej bez wpisowego.

Z uwagi na liczbę miejsc ograniczoną do 80 osób (w tym 10 miejsc przeznaczonych jest dla mieszkańców powiatu łęczyckiego) o przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z udziału w turnieju prosimy o zgłoszenie tego faktu na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: UM Łęczyca