wersja testowa serwisu
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24

Śmiertelne potrącenie pod Skierniewicami. Nie żyje 39-letni mężczyzna

Policja-Straz-pozarna-noc
fot. ilustracyjne

Dalsze postępowanie wyjaśniać będzie przyczyny tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z 9 lipca 2020 roku, do którego doszło w Nowych Kęszycach koło Skierniewic. Śmierć w tym wypadku poniósł 39-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego.

Skierniewiccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 lica 2020 roku około godz. 21:20 w Kęszycach koło Skierniewic. Kierujący Oplem Astra 40-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego, jadąc w kierunku miejscowości Sierzchów, potrącił idącego najprawdopodobniej w tym samym kierunku pieszego.

- 39-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń, już po zabraniu z miejsca przez służby medyczne, zmarł. To drugi wypadek śmiertelny na skierniewickim terenie w 2020 roku - informują mundurowi. 

Policjanci apelują, szczególnie do pieszych, jako niechronionych użytkowników dróg, o rozwagę. Pora nocna, brak odblasków, przemieszczanie się pod wpływem alkoholu, to czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na Wasze bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że jeden drobny odblask, to niewielki koszt, a znacznie zwiększa widoczność pieszego na drodze!