wersja testowa serwisu
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24

Śmiertelny wypadek w gminie Galewice. Nie żyje motocyklista

265-11642_20200715-140535_1
fot. KWP w Łodzi

Wieruszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Ostrówek. 32-letni motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Mężczyzna zmarł pomimo reanimacji.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (15 lipca) o godz. 13:10 na drodze gminnej w miejscowości Ostrówek (gm. Galewice). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni mężczyzna kierujący motocyklem Suzuki GSF, na łuku drogi, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem Renault Kangoo, kierowanym przez 33-letniego mężczyznę.

Niestety pomimo reanimacji 32-letni motocyklista zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący Renaultem był trzeźwy. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny z udziałem prokuratora. Zabezpieczono ślady oraz pojazdy uczestniczące w zdarzeniu. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wieruszowscy policjanci.

Na miejscu pojawiło się także kilka zastępów straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

źródło: KWP w Wieruszowie

Zobacz zdjęcia:Wpisz tutaj treść nagłówka