wersja testowa serwisu
  • BHP Łęczyca
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • Restauracja

Śmiertelny wypadek w Wygodzie. Czołowe zderzenie dwóch pojazdów, nie żyje 25-latek

Śmiertelny wypadek w Wygodzie. Czołowe zderzenie dwóch pojazdów, nie żyje 25-latek

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Wygoda gm. Skomlin. W wypadku śmierć poniósł 25- letni kierowca bmw. Policjanci apelują o ostrożność na drodze i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Do zdarzenia doszło 29 czerwca 2020 roku o godz. 8:27 na drodze powiatowej w miejscowości Wygoda gm. Skomlin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierujący volkswagenem golfem 18- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego w trakcie wyprzedzania volkswagena passata zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czoło z jadącym z przeciwnego kierunku bmw.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo podjętej reanimacji śmierć poniósł 25- letni kierowca bmw. Badanie alkomatem wykazało, że 18 – latek kierujący volkswagenem golfem był trzeźwy. Oprócz kierowcy golfem podróżowały 3 pasażerki. Jedna z nich 16- letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego przewieziona została do szpitala. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności na miejscu wypadku.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

Źródło: KPP Wieluń