wersja testowa serwisu

Sparingowe granie Lotnika Łęczyca. Przegrana w Słupcy, wygrana w Żychlinie

IMG_080_20210902-105942_1

W tym tygodniu zawodnicy MMKS Lotnik Łęczyca rozegrali kolejne dwa mecze kontrolne przed nowym sezonem siatkarskim. Rywalami podopiecznych Piotra Janiaka były SPS Konspol Słupca oraz Volley Team Żychlin.

W środę, 8 września łęczycanie ponownie udali do do Słupcy, gdzie mierzyli się z SPS Konpolem. Te dwa zespoły rywalizowały ze sobą kilka dni wcześniej, wtedy górą był Lotnik, który wygrał 3:2. Tym razem to gospodarze okazali się górą i wygrali 4:1 (trenerzy umówili się na rozegranie pięciu setów).

- Pomimo tym razem niekorzystnego wyniku mogę być zadowolony z postawy zespołu na przestrzeni całego spotkania. Na pewno zagraliśmy słabiej w bloku i "miękko" w zagrywce, które są naszym dużym atutem, a akurat w tym spotkaniu było z tymi elementami różnie - powiedział ELE24 trener Lotnika, Piotr Janiak.

Natomiast wczoraj (9 września) MMKS Lotnik Łęczyca rywalizował w Żychlinie z miejscowym Volley Team. Drugoligowcy wygrali z niżej notowanym przeciwnikiem 3:1.

- W obu meczach mogli zaprezentować się wszyscy zawodnicy, praktycznie w równym wymiarze czasowym - dodaje Piotr Janiak.

A już w sobotę (11 września) nasza drużyna rozegra towarzyski turniej w Wilczynie, gdzie - oprócz zespołu gospodarzy, Wilków - jej rywalem będzie także WKS Wieluń.