wersja testowa serwisu

Startują Pikniki Rodzinne w Łódzkiem. Pierwszy już jutro w Zdunach

Startują Pikniki Rodzinne w Łódzkiem. Pierwszy już jutro w Zdunach

Symulator dachowania, koncerty, animacje, darmowa wata cukrowa dla dzieci - te i wiele innych atrakcji czeka podczas Pikników Rodzinnych, które latem zorganizuje samorząd województwa łódzkiego. Pierwszy odbędzie się jutro (23 czerwca) w Zdunach koło Łowicza.

- Tego lata odwiedzimy 21 powiatów z plenerowymi imprezami. To wspaniała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie oraz dowiedzieć się o ofercie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i jego instytucji podległych województwa, w tym m.in. Łódzkiej Koli Aglomeracyjnej, Teatru Wielkiego w Łodzi, czy Muzeum Archeologicznego - informują przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. - Gwarantujemy wiele atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańce, gry i zabawy. Dorosłych powinny zainteresować konsultacje i spotkania z beneficjentami funduszy europejskich. Powiemy jak pozyskać dofinansowanie, założyć i rozwijać własną firmę. To wszystko w przyjaznej atmosferze letnich pikników.

Jednocześnie w Starostwie Powiatowym w Łowiczu marszałek Grzegorz Schreiber oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i instytucji podległych samorządowi województwa przybliżą samorządowcom, przedstawicielom organizacji pozarządowych i wszystkim zainteresowanym osobom aktualne i planowane w Urzędzie konkursy, programy, nabory i granty. Początek spotkania w starostwie o godz. 15:00.

Kolejne Pikniki Rodzinne odbędą się:
24.06 w Zelowie (teren OSP, ul. Dzielna 6)
25.06 w Twardej (powiat tomaszowski)
30.06 w Boguszycach (Centrum Aktywności Kulturalnej)