wersja testowa serwisu

Sulejów: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki na DK 74. Jedna kierująca w szpitalu

Sulejów: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki na DK 74. Jedna kierująca w szpitalu
OSP KSRG Przygłów

Uwaga kierowcy utrudnienia na DK 74 w Sulejowie. W poniedziałek, 26 lipca kilkanaście minut po godz. 7:00 na ulicy Koneckiej doszło do zderzenie trzech samochodów osobowych i jednego ciężarowego. Droga jest całkowicie zablokowana.

W tej chwili na Koneckiej pracują służby straży pożarnej z Piotrkowa Trybunalskiego, a także OSP Przygłów i Sulejów. Swoje działania realizuje policja. Na miejsce wypadku zadysponowano także zespół ratownictwa medycznego, jedna z osób - kurująca Hyundaia została zabrana do szpitala. Wszyscy uczestnicy zderzenia jechali w tym samym kierunku.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący od strony Jaksonek kierowca VW nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył Hyundaia, ten z kolei uderzył w poprzedzającego go Citroena, a to auto zderzyło się z naczepą TIRa marki Man - relacjonuje Izabela Gajewska z KMP Piotrków Trybunalski.

W tej chwili DK 12 w Sulejowie jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Od strony Kielc kierowcy w Wójcinie są kierowani na DK nr 12. Jadący od Strony Sulejowa kierowani są na Opoczno.

Zobacz zdjęcia: