Świetna akcja kibiców Widzewa z Łęczycy. Nie zapomnieli o uczniach wracających do szkół

Świetna akcja kibiców Widzewa z Łęczycy. Nie zapomnieli o uczniach wracających do szkół

Kibice Widzewa Łódź z Łęczycy nie zapomnieli o uczniach wracających do szkół. Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj roku szkolnego miejscowy Fan Club czterokrotnego Mistrza Polski obdarował najmłodszych gadżetami, oczywiście z herbem Widzewa.

Kibice czerwono-biało-czerwonych z Łęczycy pojawili się przed budynkami Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 4, życząc uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym. Do życzeń dołączyli przygotowane wcześniej prezenty, wśród których były plany lekcji, długopisy, ołówki, smyczki, vlepki oraz magnesy na lodówkę.

Uczniowie nie kryli zadowolenia z otrzymanych prezentów, a część z nich sama podkreślała, że interesuje się meczami Widzewa. Zaskoczenia z akcji kibiców nie kryli rodzice odprowadzający swoje pociechy na uroczystość.

- Cieszymy się, że młodzi mieszkańcy Łęczycy zainteresowali się Widzewem i chętnie przyjmowali przygotowane przez nas gadżety. Mamy nadzieję, że herb naszego ukochanego klubu będzie towarzyszyć im nie tylko w tym roku szkolnym, ale także przez resztę życia - powiedzieli przedstawiciele „Widzewskiej Łęczycy".

Zobacz zdjęcia: