wersja testowa serwisu

To już pewne! W tym roku też nie będzie koncertów podczas Dnia Dziecka w Łęczycy

To już pewne! W tym roku też nie będzie koncertów podczas Dnia Dziecka w Łęczycy

Potwierdziły się przewidywania mieszkańców Łęczycy. W tym roku także nie zostanie zorganizowana tradycyjna z impreza z okazji Dnia Dziecka.

Pomimo tego, że w maju rozpoczęło się luzowanie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, to najnowsze wytyczne wciąż nie pozwalają na zorganizowanie wydarzenia na świeżym powietrzu w sposób taki, aby zapewniono jednocześnie bezpieczeństwo uczestnikom.

- Sytuacja z tym związana jest dynamiczna, jednakże już teraz możemy przekazać, że obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w formie tradycyjnej, czyli w postaci koncertów i bloków zabaw, dnia 1 czerwca nie odbędą się - informują przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Łęczycy. - Mamy na uwadze fakt, że Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców Łęczycy jest dniem wyjątkowym, dlatego aktualnie pracujemy nad inną formą uczczenia tego święta. Niestety na tę chwilę nie możemy zdradzić co to będzie, ponieważ dopinane są ostatnie szczegóły. Jak tylko będziemy mogli, natychmiast poinformujemy o tym mieszkańców.