wersja testowa serwisu

Towarzystwo Budownictwa Społecznego uruchomiło elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

komputer-kobieta

Towarzystwo Budownictwa Społecznego uruchomiło elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Dzięki e-BOK bez wychodzenia z domu zyskujemy dostęp do systemu czynszowego.

Portal e-BOK (elektroniczne Biuro Obsługi Klienta) to szybki i nowoczesny dostęp do konta rozrachunkowego za pomocą internetu dla dysponentów wszystkich lokali będących w zasobach zarządzanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim.

- W łatwy i bezpieczny sposób, o dowolnej porze i z dowolnego miejsca będzie można uzyskać informacje dotyczące rozrachunków za mieszkania czy lokale użytkowe – wyjaśnia Elżbieta Sapińska, prezes TBS w Piotrkowie.


Aby uzyskać dostęp do portalu elektronicznego e-Bok należy złożyć formularz zgłoszeniowy oraz "Oświadczenia o korespondencji elektronicznej" (dostępne w załączniku) w TBS (al. 3 Maja 31) pocztą tradycyjną, przez administrację lub elektronicznie – na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po złożeniu odpowiedniego wniosku pracownik TBS wygeneruje indywidualne dane (login i hasło startowe) do zalogowania dla dysponenta lokalu. Po pierwszym logowaniu konieczna jest zmiana hasła pierwszego logowania na własne (zawierające min. 8 znaków: wielkie i małe litery, cyfrę oraz minimum jeden znak specjalny).

Dodatkowe informacje można znaleźć TUTAJ.

Źródło: UM Piotrków Trybunalski

Nazwa pliku: oswiadczenie-1614944323
Rozmiar pliku: 21 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: formularz-1614944323
Rozmiar pliku: 58 kb
Pobierz plik