wersja testowa serwisu

Trwa wyciąganie ciężarówki po nocnym wypadku w Ogrodzonej. DK91 jest całkowicie zablokowana

Trwa wyciąganie ciężarówki po nocnym wypadku w Ogrodzonej. Droga DK91 jest całkowicie zablokowana

Ponownie zablokowana jest droga krajowa nr 91 w miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj (3 marca) na wysokości miejscowości Ogrodzona. Ma to związek z wyciąganiem z pola samochodu ciężarowego, który brał udział w zdarzeniu.

Przypomnijmy, w środę, 3 marca około godziny 3:00 na 297 kilometrze drogi krajowej nr 91, na wysokości miejscowości Ogrodzona (gm. Daszyna) doszło do czołowego zderzenia osobowego Audi i ciężarowej Scanii. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 41-letni kierowca osobówki, natomiast kierowca i pasażer Scanii zostali przetransportowani do szpitala.

Przez długi czas droga była całkowicie zablokowana, następnie wprowadzono ruchu wahadłowy. Aktualnie ponownie występują duże utrudnienia w ruchu, bowiem trwa wyciągania rozbitej ciężarówki, która po wypadku zatrzymała się w polu.

Na miejscu pracują dwa dźwigi, które próbują wyciągnąć pojazd na drogę. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy: DK92 - Kutno - DK60 - Topola Królewska lub DK92 - Kłodawa - Topola Królewska. Objazdy obowiązują w obu kierunkach. 

Apelujemy o ostrożność. Więcej o wypadku pisaliśmy w TYM MIEJSCU.

Zobacz film, a pod nim zdjęcia: