wersja testowa serwisu

Trwają „Bezpieczne Wakacje” w powiecie łęczyckim. Policjanci odwiedzili Dom Kultury

dom-kultury-leczyca

Policjanci z łęczyckiej komendy zawitali do Domu Kultury, gdzie spotkali się uczestnikami przedsięwzięcia pod nazwą „AKCJA LATO", któremu przyświeca hasło: „Wakacje z Kulturą i Literaturą". Podczas tego wydarzenia, w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą", stróże prawa przypominali o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

W poniedziałek, 12 lipca policjanci z łęczyckiej komendy w ramach działań „Bezpieczne Wakacje" zawitali do łęczyckiego Domu Kultury. Tam spotkali się z dziećmi, które biorą udział w przedsięwzięciu organizowanym przez tę placówkę pod nazwą „AKCJA LATO". Podczas korzystania z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych policjanci przypominali o bezpieczeństwie podczas trwających wakacji. Tematem przewodnim był bezpieczny wypoczynek nad wodą. Policjanci przypomnieli podstawowe zasady, których należy przestrzegać, a które pozwalają uniknąć czyhających zagrożeń. W trakcie pogadanki nie zabrakło tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podczas domowych zabaw. Na zakończenie policyjny profilaktyk przekazał uczestnikom wskazówki jak unikać zagrożeń w wirtualnym świecie, jednocześnie zachęcając do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zapraszamy już w przyszły poniedziałek do łęczyckiego Domu Kultury, gdzie jak co tydzień, poza przygotowanymi atrakcjami będą na Was czekać policjanci z wakacyjnymi wskazówkami i profilaktycznym prezentem.

źródło: KPP w Łęczycy