wersja testowa serwisu

Trwają konkursy w ramach Festyny Charytatywnego dla bezdomnych zwierząt

dzieci-dziewczynki-kredki

W związku z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirusa odwołane zostały wszystkie wydarzenia. Dotyczy to także Festynu Charytatywnego dla bezdomnych zwierząt. 

Festyn miał odbyć się 28 marca w Szkole Podstawowej nr 4. W programie znalazło się wiele ciekawych wydarzeń i inicjatyw, jednak będziemy musieli poczekać dłużej na ich realizację. Mimo odwołania wydarzenia, które oczywiście odbędzie się w innym terminie, cały czas trwają konkursy ogłoszone przez organizatorów.

Pierwszy z nich brzmi: „Zwierzoluby Łęczyca" i jest to konkurs plastyczny, którego celem jest przygotowanie plakatu. W przedstawionej pracy odwołać można się do przeżyć dotyczących własnych odczuć, a technika oraz forma wykonania dzieła jest dowolna. Konkurs kierowany jest do dzieci w wieku 9-15 lat.

Drugi konkurs jest zatytułowany: „Jakie zwierzę we mnie drzemie" i polega na przebraniu się w dowolne zwierzę. Strój ten zaprezentowany zostanie podczas pokazu mody, a laureatów wyłoni komisja konkursowa. Konkurs kierowany jest do dzieci w wieku 5-8 lat.

Regulaminy konkursów dostępne są w załącznikach poniżej.

Załączniki