Trwają zgłoszenia do III Międzynarodowego Konkursu Malarstwa Dziecięcego

plakat-polski-22

Rusza trzecia edycja Międzynarodowego Konkursu Malarstwa Dziecięcego im. Asi Kowalczewskiej – lekarza, pediatry i pasjonatki malarstwa – pn. „Moja rodzina, mój dom, mój kraj" organizowanego przez Dom Kultury w Łęczycy. Swoje prace będą mogły zgłosić dzieci z całego świata, które zostaną ocenione przez międzynarodowe jury.

Konkurs jest otwarty dla uczestników w wieku 7-15 lat. Każdy uczestnik może przysłać maksymalnie 3 prace wykonane dowolnymi technikami malarskimi, o dowolnym formacie pracy. Prace, z dopiskiem „Konkurs malarstwa dziecięcego" można zgłaszać do 7 października 2022 roku na adres Domu Kultury w Łęczycy lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia wraz ze zgodą rodzica lub opiekuna. Te dokumenty oraz regulamin dostępne są na stronie Domu Kultury w Łęczycy – https://dkleczyca.pl/iii-miedzynarodowy-konkurs-malarstwa-dzieciecego/.

źródło: UM Łęczyca