wersja testowa serwisu
  • Restauracja
  • BHP Łęczyca
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24

Trzecie zwycięstwo młodych piłkarzy Górnika 1956 Łęczyca

IMG_6389

Po dwóch zwycięstwach na swoim boisku z Victorią Rąbień (5:2) i Włókniarzem Zgierz (2:1) tym razem łęczycanie wybrali się do pobliskiego Ozorkowa, aby tam zmierzyć się z drużyną Bzury. Górnik 1956 Łęczyca wygrał to spotkanie wynikiem 3:0 a bramki dla zdobyli: Igor Kosiński, Bartosz Petrykowski i Igor Tomalak.

- Mimo zwycięstwa 3:0 ten mecz nie należał do łatwych, ponieważ drużyna z Ozorkowa nastawiła się na grę z kontry, a my mieliśmy problem z atakiem pozycyjnym i ciężko było zawodnikom dostać się pod bramkę przeciwnika. Z biegiem czasu przeciwnik opadał sił i robiły się coraz większe przestrzenie na boisku, co pozwoliło wykorzystać naszych szybkich pomocników, którzy zdobyli gole i przyczyniło się do zdobycia kolejnych trzech punktów. Cieszę się również z tego, że udało się nam zachować czyste konto. Ten mecz to już przeszłość i teraz koncentrujmy się na następnym przeciwniku - powiedział trener Górnika, Michał Sobczak.

Górnik zagrał w składzie: Jakub Kaźmierczak, Filip Karolak, Miłosz Voss, Igor Marczak, Igor Browarski, Bartosz Petrykowski, Igor Tomalak, Mikołaj Jesionowski, Miłosz Tyszkiewicz
Na zmiany wchodzili: Cyprian Czajkowski, Igor Kosiński, Dawid Hajdorowicz, Adam Janicki, Michał Topiński, Kacper Holek

Następny mecz Górnik 1956 Łęczyca rozegra na swoim stadionie z Różą Kutno. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (19 września) o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Łęczycy.

Zobacz zdjęcia: