wersja testowa serwisu

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Górze Św. Małgorzaty z kolejnym medalem Mistrzostw Województwa Łódzkiego

IMG_20191122_133117

Ostatnio informowaliśmy, że uczennice Szkoły Podstawowej w Górze Św. Małgorzaty wywalczyły tytuł Mistrzyń Województwa Łódzkiego w Unihokeju. W tej samej dyscyplinie o miano najlepszych rywalizowali także chłopcy z tej szkoły.

Pierwszy mecz uczniowie SP w Górze Św. Małgorzaty rozgrywali z Sieradzem. Spotkanie było bardzo zacięte i dopiero w ostatnich trzech sekundach zostało rozstrzygnięty na korzyść gospodarzy, którzy ostatecznie zdobyli złoty medal. Uczniowie z Góry Św. Małgorzaty drugi mecz grali z Łękami Szlacheckimi, wygrywając wysoko 6:1 i w grupie uplasowali się na drugim miejscu.

Mecz o trzecią lokatę w turnieju był popisem chłopców z Góry Św. Małgorzaty, którzy wygrywali z Kotrąbem aż 7:0 i zdobyli brązowy medal w województwie.

- Pierwszy mecz i pech w ostatnich sekundach meczu sprawił, że mamy brązowy medal, ale grą sprawiliśmy, że byliśmy podziwiani przez innych trenerów i organizatorów mistrzostw - mówią opiekunowie chłopców Andrzej Wąsiołek i Marcin Skonieczny.

Wyniki:

Grupa A:
SP nr 9 Sieradz – SP Góra Św. Małgorzaty 2:1
SP Łęki Szlacheckie – SP Góra Św. Małgorzaty 1:6

o 3 miejsce: SP Góra Św. Małgorzaty – SP Kotrąb 7:0
o 1 miejsce: SP nr 9 Sieradz – SP nr 19 Łódź 3:2

Skład: Szczęsny Wojciech, Cybulski Krystian, Czekalski Wojciech, Frątczak Kacper, Jaros Szymon, Frątczak Jakub, Karolak Mikołaj, Jaros Paweł, Kowalczyk Mateusz, Kaźmierczak Mateusz, Nowakowski Krystian, Cybulski Paweł, Pałczyński Miłosz.