Udany rewanż Hurtapu. Łęczycanie pokonali Termy Poddębice

DSC0943_20230123-203849_1

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy odbył się mecz 10. kolejki III Polskiej Ligi Futsalu. Grające w roli gospodarza Termy Poddębice uległy Hurtapowi Łęczyca 1:3.

W pierwszej połowie oglądaliśmy dwa gole. Wynik otworzyli poddębiczanie, a konkretnie Sebastian Chmielecki, który wykończył składną akcję swoich kolegów. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Dawid Jarczyński, popisując się pięknym strzałem sprzed pola karnego.

Po zmianie stron zawodnicy również nie stworzyli sobie zbyt wielu dogodnych okazji. Minimalnie lepsi w tym zakresie okazali się łęczycanie, którzy w 31. minucie gry wyszli na prowadzenie za sprawą Kamila Dzierbickiego. Chwilę później Termy mogły doprowadzić do wyrównania, ale rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Chmielecki. Zemściło się to w 37. minucie, kiedy to wynik meczu na 1:3 ustalił Hubert Włodarczyk.

Dla podopiecznych Andrzeja Antosa to trzecia wygrana w tym roku, natomiast Termy doznały trzeciej przegranej z rzędu. Hurtap zrewanżował się także poddębiczanom za grudniową porażkę 2:7.

BSC Termy Poddębice - Hurtap Łęczyca 1:3 (1:1)
Chmielecki Sebastian 2' - Jarczyński Dawid 8', Dzierbicki Kamil 31', Włodarczyk Hubert 37'

Termy: Dominik Stefański - Kamil Jesionowski, Dawid Gzyl, Jakub Gzyl, Patryk Chmielecki, Sebastian Chmielecki, Arkadiusz Stajewski, Damian Paczkowski, Antoni Frącek

Hurtap: Adam Orlik - Robert Czekalski, Dawid Jarczyński, Kamil Dzierbicki, Hubert Włodarczyk, Kacper Czubalski, Michał Sobczak, Alan Czekalski