wersja testowa serwisu

Urząd Gminy Daszyna znów przyjazny dla mieszkańców. Wójt Zbigniew Wojtera przywraca dawny ład i porządek w gminie

obraz20191122151003ugdasz

Wójt Gminy Daszyna, Zbigniew Wojtera stopniowo przywraca należyty ład i porządek w Urzędzie. Od teraz ponownie wszyscy mieszkańcy są mile widziani w progach Urzędu Gminy Daszyna każdego dnia tygodnia.

Sebastian Zaborowski, podczas pełnienia obowiązków Wójta Gminy Daszyna, wydał zarządzenie, w myśl którego każdy piątek był dniem… wolnym od przyjmowaniu petentów. Dotyczyło to stanowisk: do spraw rolnictwa, gospodarki gruntami i zabytków; do spraw wymiary podatku i opłat oraz do spraw księgowości podatków i opłat.

Sytuacja taka miała miejsce od 4 listopada 2019 roku, aż do wczoraj (8 stycznia), kiedy to wracający na stanowisko Wójta Gminy Daszyna, Zbigniew Wojtera, uchylił wcześniej wydane zarządzenie.

- Od teraz w każdy, roboczy dzień tygodnia, serdecznie zapraszamy mieszkańców do załatwiania ważnych dla nich spraw w naszym Urzędzie. Cieszę się, że stopniowo wszystko wraca do dawnego ładu, w którym dobrze odnajdywali się zarówno urzędnicy, jak i mieszkańcy naszej gminy - mówi wójt Zbigniew Wojtera.

Skan rozporządzenia znajduje się poniżej: