wersja testowa serwisu

Uwaga: Policja poszukuje mężczyzny, który zniszczył samochody przy ulicy Marii Konopnickiej w Łęczycy

Uwaga: Policja poszukuje mężczyzny, który zniszczył samochody przy ulicy Marii Konopnickiej w Łęczycy

Kilka dni temu na jednym z parkingów przy ul. Marii Konopnickiej doszło do uszkodzenia sześciu aut. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, szuka go policja.

W nocy z 24 na 25 lutego do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie  od jednego z mieszkańców bloków przy ul. Marii Konopnickiej o niepokojącym hałasie na osiedlu. Na miejsce skierowano patrol policji, który spłoszył wandala.

- Uszkodzonych zostało 6 aut, a straty wstępnie sięgają ponad tysiąca złotych - informuje st asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy. - Prowadzone postępowanie przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego zmierza do ustalenia sprawcy tego przestępstwa. Przestępstwo dotyczące uszkodzenia mienia zagrożone jest karą od 3 miesięcy pozbawienia wolności lat do 5 lat. 

W sieci opublikowano film, na którym widać, jak doszło do uszkodzenia pojazdów. Nagrał go sprawca aktu wandalizmu. Osoba, która wie, kim jest człowiek z poniższych zdjęć proszona jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęczycy lub z ELE24 (na przykład w wiadomości na messengerze). Gwarantujemy całkowitą anonimowość.

Aktualizacja: Policja zatrzymała sprawcę tego zdarzenia - 18-letniego mężczyznę. Szczegóły w TYM MIEJSCU.

Zobacz film (a pod nim zdjęcia sprawcy):