wersja testowa serwisu

W łęczyckim DK odbędzie się Stand-Up przy fortepianie. Wystąpi Adam Snopek

baner-1

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na "Stand-Up przy fortepianie - od Bacha do AC/DC". Wystąpi Adam Snopek, wydarzenie odbędzie się w środę, 10 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej DK.

- Co jest ważniejsze rytm czy melodia? Dlaczego pewne piosenki brzmią podobnie? Co sprawia, że jednych utworów słuchamy częściej niż innych? Dlaczego kompozytorzy mniej uzdolnieni mieli się lepiej od geniuszy? Z jakiego powodu piosenka „Pieski małe dwa" jest wyjątkowa? Na te i inne pytania odpowiemy wspólnie z Adamem Snopkiem – charyzmatycznym pianistą i wokalistą oraz jego 88 klawiszami - zapowiadają wydarzenie przedstawiciele Domu Kultury w Łęczycy.

Przemierzymy szlaki muzyczne od rytmów plemiennych poprzez muzykę klasyczną, jazz aż po współczesną muzykę rozrywkową. Odkryjemy genezę zmian zachodzących w muzyce na przestrzeni wieków. Po profesjonalnym rozśpiewaniu, wykonamy wspólnie „Acapulco", „Twist and shout", „Waterloo". Weźmiemy udział w quizie, odgadując tytuły piosenek z filmów, seriali i bajek.

Stand-Up przy fortepianie, to niezapomniany wieczór muzyczny przy fortepianie z dużą dawką humoru i dobrej zabawy! Darmowe wejściówki można odbierać w sekretariacie łęczyckiego DK. Ilość miejsc ograniczona.