W Łęczycy łowili o Puchar Burmistrza

DSC_9983

W minioną sobotę (28 maja) na Zalewach Miejskich spotkali się wędkarze i miłośnicy wędkarstwa, którzy wzięli udział w zawodach wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca. Ponadto, Koło PZW Łęczyca zorganizowało zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, w których udział wzięło aż 30 uczestników i uczestniczek. Pogoda próbowała zepsuć nastroje, lecz mimo to łowy okazały się udane.

O Puchar Burmistrza w szranki stanęło 10 wędkarzy. Pierwsze miejsce zajął Daniel Modliński, drugie miejsce przypadło Janowi Olejniczakowi, a ostatnie miejsce na podium zajął Michał Sołtysiński.

W zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka największą ilość ryb złowił Kuba Karolak. Z kolei największą rybę poskromił Gracjan Andrysiak. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i miłe spędzenie sobotniego dnia, tak więc każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

źródło: UM Łęczyca