W Łęczycy odbędzie się Koncert muzyki rozrywkowej z okazji Dnia Kobiet

Zrzut-ekranu-2024-02-21-o-10.19.45

Burmistrz Miasta Łęczyca zaprasza na koncert muzyki rozrywkowej z okazji Dnia Kobiet pod tytułem: „Koncert dla Ewy".

Koncert odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Łęczycy, a na scenie wystąpią artyści związani z polską sceną muzyczną, którzy zaprezentują niezwykły program zawierający przeboje operetkowe, musicalowe oraz piosenki estradowe.

Nie zabraknie takich hitów jak: Graj, Cyganie, Przetańczyć całą noc, czy słynnej Zorby Mikisa Theodorakisa. Zaśpiewają i zatańczą dla Państwa uznani soliści i artyści związani od lat z największymi łódzkimi scenami muzycznymi: Teatrem Wielkim i Teatrem Muzycznym. Artyści zaproszą także publiczność do wspólnego śpiewu. Całość poprowadzi z lekkością i humorem (okraszając swoje zapowiedzi także licznymi dowcipami) doceniany i podziwiany na wielu festiwalach muzycznych w całym kraju, wieloletni solista Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, tenor – Jerzy Wolniak.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy pobrać wejściówki, które dostępne są w sekretariacie Domu Kultury (al. Jana Pawła II 11). Jedna osoba może pobrać maksymalnie dwie wejściówki.

źródło: UM Łęczyca