wersja testowa serwisu

W Mazewie odbył się Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym

20191120_130348

W Szkole Podstawowej w Mazewie odbyły się półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w kategorii Igrzyska Dzieci.  Organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Mazewie, Pan Krzysztof Lipczyński. 

W kategorii dziewcząt startowało sześć reprezentacji szkół: Szkoła Podstawowa w Kadzidłowej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Mazewie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu. 

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, na drugiej lokacie uplasowała się  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu, a na najniższym stopniu podium stanęły wspólnie Szkoła Podstawowa w Mazewie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim.

W kategorii chłopców startowało 6 reprezentacji szkół: Szkoła Podstawowa w Niemysłowie, Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Bełdowie, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu oraz Szkoła Podstawowa w Daszynie.

Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, która wyprzedziła Szkołę Podstawową nr 8 w Zgierzu oraz Szkołę Podstawową w Bełdowie i Szkołę Podstawową w Daszynie.

Nagrody uczestnikom w postaci pamiątkowych dyplomów oraz kalendarzy powiatowych wręczy Dyrektor Szkoły w Mazewie, Pan Romuald Szmaja. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.