wersja testowa serwisu

Wakacje z kulturą i literaturą w Domu Kultury w Łęczycy. Poznaliśmy szczegółowy program

books-2863724_960_720

Dom Kultury w Łęczycy organizuje Wakacje z kulturą i literaturą. Organizatorzy zachęcają do spędzenia letnich tygodni z bohaterami książek dla dzieci.

- Książki to przygody, książki do otwarte bramy do świata fantazji, książki zapraszają do odkrywania tajemnic, rozwijania wyobraźni i świetnej zabawy. I taki jest właśnie plan na wakacyjne zajęcia z Domem Kultury w Łęczycy. Przekonacie się sami - mówią przedstawiciele DK w Łęczycy.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-13 lat. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, organizatorzy przyjmują zapisy na poszczególne tygodnie.

- Zapisujemy od 5 lipca br. bezpośrednio w sekretariacie DK (nie telefonicznie bądź mailowo), gdzie na miejscu rodzic pobierze kartę zgłoszenia i oświadczenie COVID do wypełnienia. Tylko wypełniona, oddana karta daje możliwość wpisania dziecka na listę - podkreślają organizatorzy. - Prosimy o zapoznanie się z planem wakacyjnych tygodni, zawartych w nich warsztatów i wycieczek i o przemyślane wybieranie tygodnia do uczestnictwa. Prosimy również o niezwłoczną informację w przypadku rezygnacji z udziału w danym tygodniu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 24 721 03 49.