Wakacyjne zajęcia w łęczyckich jednostkach kultury

Wakacyjne zajęcia w łęczyckich jednostkach kultury

Wakacje to nie tylko czas, który można spędzić na błogim lenistwie, ale to również czas, który można wykorzystać na aktywny wypoczynek. O tę drugą sprawę dbają łęczyckie jednostki kultury – Dom Kultury oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, które zapraszają dzieci do udziału w organizowanych zajęciach. W programach zajęć między innymi gry, zabawy, warsztaty naukowe, a nawet wycieczki.

Dom Kultury w Łęczycy

Wakacje dedykowane są dzieciom w wieku 6-13 lat. Szczegółowe informacje można uzyskać w Domu Kultury bezpośrednio w placówce lub po numerem telefonu 24 721 03 49.

Akcja Lato jest dofinansowana ze środków Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy.

Wakacyjny rozkład jazdy letnich festynów:

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy zaprasza chętne dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach. W programie: pokazy fascynujących eksperymentów, warsztaty naukowe- eksperymenty i doświadczenia, budowanie i programowanie z klocków Lego Mindstroms, rysowanie długopisem 3D, gry ruchowe na dużym ekranie z x-box Kinect 360, poranki z książką, warsztaty plastyczne oraz mix różnych gier i zabaw.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapisy w Bibliotece dla Dzieci, ul. M. Konopnickiej 11 A , tel. 24 388 11 88.

Szczegółowy opis wakacji w Bibliotece

źródło: UM Łęczyca