Warsztaty fotograficzne dla mieszkańców Ukrainy z Łęczycy i okolic

fotograf-aparat-mezczyzna2

Lokalna Organizacja Turystyczna „Centralny Łuk Turystyczny" w ramach zadania finansowanego przez Zarząd Województwa Łódzkiego „Moce NadŁódzkie", zaprasza na warsztaty fotograficzne z cyklu „Łęczyca oczami gości z Ukrainy". Jest to, po plastycznych i kulinarnych, wcześniejszych zmaganiach trzecia edycja, pozwalająca zapoznać się z tajnikami profesjonalnej techniki robienia zdjęć.

W warsztatach udział mogą wziąć Ukraińcy mieszkający aktualnie na terenie woj. Łódzkiego, w szczególności z Łęczycy i okolic. Czekamy na zgłoszenia dwuosobowych zespołów, składających się z dziecka i pełnoletniego opiekuna. Dla uczestników przygotowaliśmy aparaty fotograficzne, które staną się ich własnością.

Zajęcia warsztatowe zostaną przeprowadzone w pięknej mikołajkowej scenerii podczas XVI Rajdu Mikołajkowego, który przejdzie ulicami Miasta Łęczyca.

Spotkanie warsztatowe rozpocznie się o godz. 8.30 przed Urzędem Miasta w Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej 14 w dniu 3 grudnia 2022 r. Po Paradzie Mikołajów w godz. 11.00-11.45 w Ratuszu Miejskim będą kontynuowane zajęcia fotograficzne, a zakończą się ok. godz. 14.00 wspólnym obiadem.

W ramach wykonanych zajęć praktycznych, uczestnicy otrzymają na pamiątkę własnoręcznie zrobione fotografie.

źródło: UM Łęczyca