Weekend z Hurtapem Łęczyca - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Weekend z Hurtapem Łęczyca - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Tak wyglądał ostatni trening przed wyjazdem do Mielca.

W Mielcu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Solskiego 1 odbywają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-19 w Futsalu. W stawce są także zawodnicy Hurtapu Łęczyca. Specjalnie dla wszystkich kibiców, na łamach ELE24, będziemy na bieżąco relacjonować poczynania łęczycan.

Zachęcamy do śledzenia relacji "na żywo" z pobytu Hurtapu Łęczyca w Mielcu. Będzie można znaleźć tutaj zarówno informacje z meczów, jak i innych punktów programu każdego dnia drużyny z Królewskiego Miasta.

Harmonogram meczów:
Piątek, 23 lutego, 13:50: Junior Hurtap Łęczyca - Okocimski Brzesko 2:3 (1:0)
Włodarczyk Filip, Dari Oskar - Pitaś Piotr (2), Węgrzyn Maciej

Sobota, 24 lutego, 9:20 - Junior Hurtap Łęczyca - Legia Futsal Warszawa 0:2 (0:2)
Domarecki Dawid, Szczepański Oskar

Sobota, 24 lutego, 16:00: Junior Hurtap Łęczyca - GKS SMS Futsal Tychy 0:2

Oglądaj na żywo (pod transmisją tekstowa i zdjęciowa relacja na żywo): 
Czytaj relację: 

Sobota, 24 lutego, 17:00: Junior Hurtap Łęczyca przegrał w ostatnim meczu fazy grupowej z GKS SMS Futsal Tychy 0:2 i zakończył swój udział w tegorocznym turnieju. Podopieczni Andrzeja Antosa niestety nie zdobyli w Mielcu ani jednego punktu.

Sobota, 24 lutego, 10:05: W drugim meczu fazy grupowej Junior Hurtap Łęczyca przegrał z Legią Futsal Warszawa 0:2. Więcej o meczu pisaliśmy TUTAJ.

Sobota, 24 lutego, 9:21: Ruszyli!

Sobota, 24 lutego, 9:16: Łęczycanie już na parkicie. Ostatnie szlify przed meczem z Legią.

Sobota, 24 maja, 9:15: W innym meczu grupy A GLS SMS Futsal Tychy zremisował z Okocimskim Brzesko 2:2.

Sobota, 24 lutego, 9:00: Zawodnicy zameldowali się już w hali. Aktualnie trwa rozgrzewka przed meczem z Legia Futsal Team. 

Sobota, 24 lutego, 8:06: Zawodnicy są już po śniadaniu, aktualnie odbywa się odprawa, po której Hurtap ruszy do hali MOSiR-u. Już o godzinie 9:20 planowany jest mecz z Legia Futsal Team.

Piątek, 23 lutego, 18:56: Ciekawostką jest, że w tym samym hotelu, w którym przebywa kadra Hurtapu Łęczyca przebywa także Ekstraklasowy Raków Częstochowa, który jutro rywalizować będzie ze Stalą Mielec. Zawodnicy z Łęczyca skorzystali z tego faktu i poprosili o pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Piątek, 23 lutego, 17:48: Łęczycanie przebywają w hotelu, gdzie odpoczywają przed jutrzejszymi meczami. W planach są m.in. wizyta w saunie, analiza dzisiejszego meczu oraz wspólna kolacja.

Piątek, 23 lutego, 15:10: Podopieczni Andrzeja Antosa wrócili na chwilę do hotelu. O godzinie 16:00 ponownie zameldują się w hali przy ul. Solskiego 1, gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie turnieju.

Piątek, 23 lutego, 14:40: Niestety, mimo prowadzenia 2:0, Hurtap Łęczyca przegrał z Okocimskim Brzesko 2:3. Więcej o meczu pisaliśmy TUTAJ.

Piątek, 23 lutego, 13:55: Ruszyli!

Piątek, 23 lutego, 13:50: Zawodnicy z Łęczycy już na parkiecie. Trwa rozgrzewka. 

Piątek, 23 lutego, 13:45: Ostatnie chwile w szatni i za chwilę początek walki o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski!

Pątek, 23 lutego, 13:25: Zawodnicy Hurtapu zameldowali się już w hali. Trwa rozgrzewka przed pierwszym spotkaniem fazy grupowej. Mecz będzie można oglądać na żywo w powyższym odtwarzaczu. 

Piątek, 23 lutego, 12:03: Drużyna Hurtapu Łęczyca spotkała się na odprawie przed pierwszym meczem tegorocznego turnieju finałowego MMP U-19 w Futsalu. Już o godzinie 13:50 podopieczni Andrzeja Antosa zmierzą się z Okocimskim Brzesko.

Piątek, 23 lutego, 11:37: Junior Hurtap Łęczyca podczas tegorocznych finałów będą reprezentowali: Adam Orlik, Kacper Frontczak - Mikołaj Wieniakowski, Kacper Prążyński, Kacper Czubalski, Oliwier Łukasiewicz, Alan Czekalski, Filip Włodarczyk, Bartek Plak i Oskar Dari. Trenerem jest Andrzej Antos, drugim trenerem - Robert Czekalski, a kierownikiem Michał Sobczak.

Piątek, 23 lutego, 11:00: Mimo niezbyt korzystnej pogody zawodnicy Hurtapu wybrali się na spacer, podczas którego ładują akumulatory przed pierwszym turniejowym meczem.

Piątek, 23 lutego, 10:25: Drużyna od wczoraj przebywa już w hotelu. Dzisiaj cała kadra spotkała się już na wspólnym śniadaniu, następnie planowany jest wspólny spacer. Na godzinę 12:00 planowana jest odprawa, po której drużyna uda się już do hali przy ul. Solskiego 1. 

Piątek, 23 lutego, 9:50: Zawodnicy Hurtapu Łęczyca są już w Mielcu, gdzie do niedzieli trwać będą Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-19 w Futsalu. Podopieczni trenerów Andrzeja Antosa i Roberta Czekalskiego pierwszy mecz zagrają dzisiaj o godzinie 13:50 z Okocimskim Brzesko. Ponadto rywalami łęczycan będą Legia Futsal Warszawa i GKS SMS Futsal Tychy.

- Gospodarzem turnieju Jest klub FK stal Mielec, obrońcą tytułu będzie klub JKS SMS Jarosław. W trzy dni 16 drużyn rozegra 32 mecze a po ostatnim finałowym poznamy nowego Mistrza Polski w tej kategorii - czytamy na stronie futsalmmp.pl.