Najważniejsze wideo w ele24
 
Gmina Bielawy ma nowy, piękny budynek

Gmina Bielawy ma nowy, piękny budynek

Liczba osób, które zobaczyły to wideo14 566 wyświetlenia
 
95 lat Sokolnik Lasu

95 lat Sokolnik Lasu

Liczba osób, które zobaczyły to wideo4 947 wyświetlenia
 
Obchody Motocyklowego Dnia Weterana w Łęczycy

Obchody Motocyklowego Dnia Weterana w Łęczycy

Liczba osób, które zobaczyły to wideo7 643 wyświetlenia
 
60-lecie ZS im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy

60-lecie ZS im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy

Liczba osób, które zobaczyły to wideo8 324 wyświetlenia
 
Dzień Nowalijki w Piątku

Dzień Nowalijki w Piątku

Liczba osób, które zobaczyły to wideo14 870 wyświetlenia
 
Dzień Dziecka w Łęczycy 2025

Dzień Dziecka w Łęczycy 2025

Liczba osób, które zobaczyły to wideo10 349 wyświetlenia
 
Dzień Dziecka - atrakcje dla najmłodszych

Dzień Dziecka - atrakcje dla najmłodszych

Liczba osób, które zobaczyły to wideo8 710 wyświetlenia
 
Mistrzostwa w sporcie pożarniczym w Grabowie

Mistrzostwa w sporcie pożarniczym w Grabowie

Liczba osób, które zobaczyły to wideo35 533 wyświetlenia
 
Żłobek Miejski w Łęczycy oficjalnie otwarty!

Żłobek Miejski w Łęczycy oficjalnie otwarty!

Liczba osób, które zobaczyły to wideo7 381 wyświetlenia
 
875-lecie gminy Góra św. Małgorzaty

875-lecie gminy Góra św. Małgorzaty

Liczba osób, które zobaczyły to wideo11 510 wyświetlenia
 
Ulica Bema i Wąska w Krośniewicach pięknie wyremontowane

Ulica Bema i Wąska w Krośniewicach pięknie wyremontowane

Liczba osób, które zobaczyły to wideo32 798 wyświetlenia
 
W Bratoszewicach odbyły się kolejne Targi Rolne “Agrotechnika”

W Bratoszewicach odbyły się kolejne Targi Rolne “Agrotechnika”

Liczba osób, które zobaczyły to wideo87 424 wyświetlenia
 
Święto Palanta w Grabowie

Święto Palanta w Grabowie

Liczba osób, które zobaczyły to wideo15 098 wyświetlenia
 
Co dzieje się w parku Rembielińskich?

Co dzieje się w parku Rembielińskich?

Liczba osób, które zobaczyły to wideo21 557 wyświetlenia
 
Powiat poddębicki będzie miał 11 km dróg do końca 2025

Powiat poddębicki będzie miał 11 km dróg do końca 2025

Liczba osób, które zobaczyły to wideo17 617 wyświetlenia
 
Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach

Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach

Liczba osób, które zobaczyły to wideo28 544 wyświetlenia
 
Żłobek w Grabowie oficjalnie otwarty

Żłobek w Grabowie oficjalnie otwarty

Liczba osób, które zobaczyły to wideo18 272 wyświetlenia
 
Remont budynku przy stadionie miejskim w Krośniewicach

Remont budynku przy stadionie miejskim w Krośniewicach

Liczba osób, które zobaczyły to wideo22 629 wyświetlenia
 
Kobiety z Trzaskiem

Kobiety z Trzaskiem

Liczba osób, które zobaczyły to wideo29 548 wyświetlenia
 
Przedszkole i żłobek w Krośniewicach

Przedszkole i żłobek w Krośniewicach

Liczba osób, które zobaczyły to wideo35 095 wyświetlenia
 
Dzień Kobiet w Gminie Daszyna

Dzień Kobiet w Gminie Daszyna

Liczba osób, które zobaczyły to wideo51 287 wyświetlenia
 
Sala gimnastyczna w Grabowie została wyremontowana

Sala gimnastyczna w Grabowie została wyremontowana

Liczba osób, które zobaczyły to wideo22 705 wyświetlenia
 
Impreza karnawałowa Łęczyckiego Uniwesytetu Trzeciego Wieku w stylu weneckim

Impreza karnawałowa Łęczyckiego Uniwesytetu Trzeciego Wieku w stylu weneckim

Liczba osób, które zobaczyły to wideo27 662 wyświetlenia

Weekend z Hurtapem Łęczyca: Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w Futsalu

Weekend z Hurtapem Łęczyca: Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w Futsalu

W Ustce odbywa się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Futsalu. W zawodach udział weźmie także Junior Hurtap Łęczyca. Specjalnie dla wszystkich kibiców, na łamach ELE24, będziemy na bieżąco relacjonować poczynania łęczycan.

Zachęcamy do śledzenia relacji „na żywo" z pobytu Hurtapu Łęczyca w Ustce. Będzie można znaleźć tutaj zarówno informacje z meczów, jak i innych punktów programu każdego dnia drużyny z Królewskiego Miasta.

Harmonogram meczów:

Junior Hurtap Łęczyca - AP Kowale 3:3 (2:3)
Browarski Igor 2', Jesionowski Mikołaj 6', Wrzesień Franciszek 24' - Chernousko Denys 5', Regliński Kajetan 5', Wydrowski Jakub 9'

Junior Hurtap Łęczyca - GKS SMS Futsal Tychy 4:2 (2:0)
Subicki Adam 7', Wójcik Artur 10', Wrzesień Franciszek 22', Browarski Igor 24' - Dębski Mateusz (2)

Junior Hurtap Łęczyca - MOKS Słoneczny Stok Białystok 1:1
Subicki Adam - Dembrowski Adrian

Ćwierćfinał: Junior hurtap Łęczyca - Constract Lubawa 0:1 (0:0)

Oglądaj na żywo: 
Czytaj relację: 

Niedziela, 9 lutego, 9:45: Niestety... Hurtap Łeczyca zakończył swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-17 w Futsalu. Podopieczni Roberta Czekalskiego po bardzo emocjonującym spotkaniu ulegli Constractowi Lubawa 0:1.

Niedziela, 9 lutego, 9:00: Witamy w niedzielę i od razu przenosimy się do hali, gdzie Hurtap rozpoczyna mecz ćwierćfinałowy z Constractem Lubawa!

Sobota, 8 lutego, 19:00 W ostatnim meczu fazy grupowej Hurtap Łęczyca zremisował z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok 1:1 i zapewnił sobie awans do fazy grupowej, w której zmierzą się z Constractem Lubawa.

Sobota. 8 lutego, 12:28:Aktualnie w tabeli grupy B prowadzi MOKS Słoneczny Stok Białystok, który zainkasował komplet punktów. Drugie miejsce przypada Hurtapowi (4 punkty), a trzecie AP Kowale (1 punkt). Stawkę zamyka GKS SMS Futsal Tychy, który przegrał oba mecze i nie ma już szans na awans do kolejnej fazy zawodów.

Sobota, 8 lutego, 11:55: W drugim meczu Hurtapu Łęczyca podczas trwający w Ustce Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Futsalu nasza drużyna pokonała GKS SMS Futsal Tychy 4:2! Gole dla podopiecznych Roberta Czekalskiego zdobyli Adam Subicki, Artur Wójcik, Franciszek Wrzesień i Igor Browarski. Więcej informacji z meczu TUTAJ.

Sobota, 8 lutego, 11:05: Drużyna już po końcowej rozgrzewce. Rozpoczął się mecz z GKS SMS Futsal Tychy!

Sobota, 8 lutego, 11:02: W innym meczu grupy B MOKS Słoneczny Stok Białystok ponokał AP Kowale 6:2.

Sobota, 8 lutego, 10:43: Łęczycanie są już w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ulicy Bursztynowej 12. Aktualnie trwa rozgrzewka przed drugim meczem fazy grupowej.

Sobota, 8 lutego, 10:10: Zawodnicy Hurtapu są już po odprawie przedmeczowej. Za chwilę przemieszczą się do hali, gdzie zagrają bardzo ważny mecz z GKS SMS Futsal Tychy.

Sobota, 8 lutego, 8:40: Witamy w drugim dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Futsalu. Hurtap Łęczyca spotkał się już na wspólnym śniadaniu. Teraz zawodników czeka odprawa, a już o 11:00 mecz z GKS SMS Futsal Tychy. 

Piątek, 7 lutego, 19:45: Trwa kolacja. Zawodnicy mają także okazję obejrzeć mecz Ekstraklasy - Stal Mielec - Jagiellonia Białystok.

Piątek, 7 lutego, 18:25: Zawodnicy Hurtapu Łęczyca wrócili już do hotelu, gdzie oczekują na kolację. 

Piątek, 7 lutego, 16:32: Koniec pierwszego meczu Hurtapu Łęczyca! Po emocjonującej końcówce podopieczni Roberta Czekalskiego zremisowali z AP Kowale 3:3. Gola na wagę remisu na trzydzieści pięć sekund przed końcem meczu zdobył Franciszek Wrzesień. Szczegóły na meczu - TUTAJ.

Piątek, 7 grudnia, 16:02: Na półmetku spotkania Junior Hurtap Łęczyca przegrywa z KP Kowale 2:3. Gole dla naszej drużyny zdobyli Igor Browarski i Mikołaj Jesionowski.

Piątek, 7 grudnia, 15:41: Ruszyli!

Piątek, 7 grudnia, 16:02: Na półmetku spotkania Junior Hurtap Łęczyca przegrywa z KP Kowale 2:3. Gole dla naszej drużyny zdobyli Igor Browarski i Mikołaj Jesionowski.

Piątek, 7 grudnia, 15:41: Ruszyli!

Piątek, 7 grudnia, 15:36: Podopieczni Roberta Czekalskiego trenują już na parkiecie, na którym za chwilę zmierzą się z AP Kowale.

Piątek, 7 grudnia, 15:31: Zawodnicy czekają już na wejście na parkiet, oglądając przy tym ostatnie akcje meczu swoich grupowych rywali. 

Piątek, 7 lutego, 15:09: Trwa rozgrzewka przed meczem z AP Kowale. Tymczasem w innym spotkaniu grupy B, MOKS Słoneczny Stok Białystok prowadzi z GKS SMS Futsal Tychy 2:0.

Piątek, 7 lutego, 14:40: Zawodnicy już w drodze do hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ulicy Bursztynowej 12, gdzie odbywają się zawody. Nie brakuje też kibiców z Łęczycy!

Piątek, 7 lutego, 14:20: Trwa odprawa przed inauguracyjnym - dla naszej drużyny - meczem Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Futsalu. Trener Robert Czekalski przedstawia zawodnikom swój plan na to spotkanie. Już za godzinę pojedynek z AP Kowale!

Piątek, 7 lutego, 12:42: Czas na obiad! Życzymy smacznego! Wkrótce zawodników czeka odprawa przed pierwszym meczem turnieju, który planowany jest na 15:30. Rywalem Hurtapu będzie AP Kowale.

Piątek, 7 lutego, 9:54: Drużyna Hurtapu jest już po śniadaniu, aktualnie trwa spacer, po którym zawodnicy wrócą do hotelu. 

Piątek, 7 lutego, 8:25: W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ulicy Bursztynowej 12 pierwszy mecz już o godzinie 13:00. Gospodarzem turnieju jest drużyna Jantara Ustka a tytułu Mistrza Polski bronić będzie Rekord Bielsko-Biała SSA. 

W trzy dni szesnaście drużyn rozegra 32 mecze, a po ostatnim - finałowym poznamy nowego Mistrza Polski w tej kategorii. 

Za sprawną część organizacji odpowiedzialna będzie komisja techniczna w składzie:
Piotr Zawodny - sekretarz komisji FiPP PZPN
Bogdan Duraj - członek komisji FiPP PZPN
Paweł Kubiński - DRK PZPN
Joanna Misiewicz - DRK PZPN

Obsada sędziowska: Kamil Grzębowski (sędzia główny), Krzysztof Malinowski, Adam Sobinek, Robert Pawlicki, Arkadiusz Żynis, Wojciech Pietrzak.

Piątek, 7 lutego, 7:38: Witamy w pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Futsalu. Drużyna Hurtapu powoli szykuje się na śniadanie, które zaplanowano na godzinę 9:00.

Jakie będą dalsze plany? Po posiłku zawodnicy wyruszą na spacer, a następnie wrócą do hotelu. W dalszej kolejności łęczycanie będą mieli jeszcze chwilę na ładowanie akumulatorów oraz obiad.

Pierwszy mecz zaplanowano na godzinę 15:30.

Czwartek, 6 lutego, 21:25: Po kilkugodzinnej podróży kadra Hurtapu Łęczyca dotarła do hotelu. Teraz zawodników czeka regeneracja, a już jutro przystąpią do walki w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

Czwartek, 6 lutego, 16:08: Junior Hurtap Łęczyca podczas tegorocznych finałów reprezentować będą:Hubert Dąbrowski, Adam Malczewski - Aleksander Bobrowski, Aleksy Czekalski, Stanisław Czerbniak, Krystian Grabowski, Krystian Kujawa, Mikołaj Jesionowski, Igor Marczak, Adam Subicki, Oskar Nastarowicz, Artur Wójcik, Franciszek Wrzesień, Igor Browarski i Filip Piotrowski. Trenerem jest Robert Czekalski, a pomagać mu będzie Mariusz Czekalski. O całą organizację zadba kierownik Michał Sobczak.

Czwartek, 6 lutego, 14:00: Zawodnicy Hurtapu Łęczyca ruszają do Ustki, gdzie w dniach 7-9 lutego odbędzie się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Futsalu. Podopieczni Roberta Czekalskiego pierwszy mecz rozegrają w piątek (7 lutego) o godzinie 15:30, a ich rywalem będzie AP Kowale.