wersja testowa serwisu
  • EKO-GAZ Łęczyca
  • BHP Łęczyca

Weź kredyt w Santander Consumer Bank w Łęczycy i odbierz tablet, drukarkę, a nawet rower!

santander

Do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia nie pozostało już wiele czasu. Okres ten, dla wielu z nas kojarzy się z zakupami prezentów. Jak co roku, chcemy obdarzyć bliskie nam osoby, wyjątkowymi podarunkami, które na długo pozostaną w pamięci.

Aby świąteczny czas był dla nas przyjemny i bezpieczny, Santander Consumer Bank w Łęczycy, przygotował szczególną ofertę z odroczonym terminem spłaty.

Wystarczy skontaktować się z bankiem telefonicznie, zapoznać się z ofertą dopasowaną do własnych potrzeb oraz wziąć kredyt, który będzie miłym zastrzykiem gotówki jeszcze przed nadchodzącymi świętami.

Każdy Nowy Klient, który skorzysta z oferty kredytowej Santander Consumer Bank, wzbogaci się o wartościowy prezent - tablet, drukarkę a nawet rower!

Promocja trwa do 31.12.2020 a regulamin dostępny jest w oddziale.

Aby zapoznać się z ofertą banku, wziąć kredyt na atrakcyjnych warunkach i otrzymać tablet, drukarkę lub rower, wystarczy zadzwonić pod jeden z poniższych numerów:

• 502 293 921
• 24 254 90 99
(koszt jak za zwykłe połączenie, według taryfy operatora)

Dla klientów, którzy preferują osobistą wizytę w oddziale, przygotowane zostały bezpieczne punkty obsługi, spełniające wszystkie wymogi sanitarne.

Santander Consumer Bank
ul. Kilińskiego 6 (przy łęczyckim targu)
poniedziałek - piątek: 08:30 - 16:30

​Bank na interaktywnej mapie: