wersja testowa serwisu

Władysław Kosiniak - Kamysz z wizytą w naszym regionie. Kandydat na Prezydenta RP spotkał się z mieszkańcami

Władysław Kosiniak - Kamysz z wizytą w naszym regionie. Kandydat na Prezydenta RP spotkał się z mieszkańcami
Kandydat na Prezydenta RP odwiedził dziś 5 miejscowości

Kandydat na Prezydenta RP - Władysław Kosiniak - Kamysz, odwiedził nasz region. Spotkanie z mieszkańcami miało charakter wystąpienia przedwyborczego.

Lider Ludowców odwiedził we wtorek (9 czerwca) kilka miejscowości, począwszy od Łowicza, w którym przed siedzibą Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się pierwsze spotkanie z mieszkańcami.

O godzinie 11:30, Kosiniak pojawił się na łęczyckim rynku, gdzie w towarzystwie ogólnopolskich stacji telewizyjnych, wystąpił z przemówieniem, oceniając obecną sytuację w naszym kraju. Tuż części oficjalnej, udał się na zakupy na lokalny bazarek, gdzie nabył warzywa od okolicznych rolników.

Wtorek, zgodnie z zapowiedziami, był intensywnym dniem w kalendarzu kandydata na Prezydenta RP. Wczesnym popołudniem pojawił się w Ozorkowie, na Placu Jana Pawła II, gdzie również odbyła się konferencja prasowa.

Po krótkiej przerwie obiadowej, która odbyła się w towarzystwie lokalnych przedsiębiorców, Kosiniak przejechał do Aleksandrowa Łódzkiego na otwarte spotkanie wyborcze z mieszkańcami.

Ostatnim punktem na mapie dzisiejszej trasy związanej z wyborami, było Kutno, w którym zwolennicy kandydata mogli spotkać się z nim i porozmawiać na ulicy Królewskiej, tuż przy remontowanym Placu Wolności.

Kosiniak - Kamysz w swoich wystąpieniach wyborczych zapowiada między innymi emeryturę bez podatków, a także miesięczne stypendium dla studentów w wysokości tysiąca złotych.

Jakie jeszcze tematy poruszył kandydat na Prezydenta RP?

Zobacz w poniższym materiale wideo (a pod nim zdjęcia):

Zobacz zdjęcia: