wersja testowa serwisu

Władze Łęczycy nagrodziły zawodników MKLA oraz ŁKK "Ippon"

Władze Łęczycy nagrodziły zawodników MKLA oraz ŁKK "Ippon"
fot. Urząd Miejski w Łęczycy

W poniedziałek i wtorek w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy, Burmistrz Paweł Kulesza oraz Zastępca Burmistrza Wojciech Czaplij mieli przyjemność nagrodzić łęczyckich sportowców, którzy w ubiegłym roku – pomimo pandemii – odnieśli wybitne sukcesy w swoich dyscyplinach. Nagrodzeni i wyróżnieni sportowcy to zawodnicy MKLA Łęczyca oraz Łęczyckiego Klubu Karate IPPON.

Z racji obowiązującego reżimu sanitarnego wręczenie nagród podzielono na dwa dni. W poniedziałek nagrodzeni zostali zawodnicy MKLA Łęczyca: Sebastian Antosiak, Szymon Kłosiński i Ewa Różańska. Burmistrz docenił także starania trenerów, panów Mirosława Andrysiaka i Roberta Kubiaka.

We wtorek z kolei na sali konferencyjnej gościli zawodnicy Łęczyckiego Klubu Karate IPPON wraz z trenerem Mariuszem Galantem, którym Burmistrz Paweł Kulesza wręczał nagrody i wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Najlepsze wyniki w ubiegłym roku zanotowali: Julia Galant, Grzegorz Wieczorkowski, Filip Dudka, Kacper Banasiak, Szymon Frankiewicz, Miłosz Dudka, Zuzanna Bernardziak, Zuzanna Lisewska i Maria Bojanowska.

źródło: UM Łęczyca

Zobacz zdjęcia: