wersja testowa serwisu

Wraca Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej "Nocnik". Zmieniono lokalizację

Wraca Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej "Nocnik". Zmieniono lokalizację

Po rocznej przerwie wraca Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej "Nocnik". Tym razem wydarzenia odbędzie się w nieco innej odsłonie, a wszystko oczywiście przez pandemię koronawirusa.

Organizatorzy OPPT "Nocnik" poinformowali, że tegoroczna edycja przeglądu odbędzie się 10 lipca. Zmieni się m.in. lokalizacja.

- Serdecznie zapraszamy na zbliżający się wielkimi krokami XV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej Nocnik 2021! Bezwzględnym priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo występujących z nami muzyków, operatorów, przedstawicieli władz, zaproszonych gości oraz licznie odwiedzających OPPT Nocnik. Z tego powodu tegoroczna odsłona festiwalu zostanie przeprowadzona z zachowaniem reżimu sanitarnego, a samo wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Parku im. Józefa Piłsudskiego w Łęczycy, w dniu 10 lipca 2021 roku! Nie może Cię zabraknąć! - czytamy na oficjalnej stronie internetowej festiwalu.

Gwiazdą imprezy ma być zespół "Pod Budą", który przyjedzie do Łęczycy na zaproszenie firmy WAG-POL Łęczyca - Przemysław Żmudowski.

Wystąpią także Czerwony Tulipan i Andrzej Wawrzyniak z zespołem. Tradycyjnie nie zabraknie koncertu konkursowego i koncertu laureatów przeglądu.

KONCERT KONKURSOWY
11:00 – 15:00 – Koncert konkursowy
15:00 – 18:00 – przerwa akustyczna

NOCNY KONCERT GWIAZD
18:00 – Koncert Laureatów XV OPPT NOCNIK
19:00 – Czerwony Tulipan
20:30 – Pod Budą
22:00 – Andrzej Wawrzyniak z zespołem