wersja testowa serwisu

Wygrana w deblu, drugie miejsce w singlu. Kolejne dobre wyniki Nadii Jasińskiej

IMG_4925
fot. MMKT Łęczyca

Po wrześniowych zmaganiach w Drużynowych Mistrzostwach Polski U-14, kolejny pracowity tydzień na sportowo zakończył się dobrym turniejowym startem na kortach w Pabianicach. Tym razem Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy–Łęczyca w kategorii U -12 reprezentowała jedynie Nadia Jasińska.

To kolejny dobry występ najlepszej naszej zawodniczki, czyli finał i drugie miejsce w singlu oraz zwycięstwo turniejowe w deblu wraz z koleżanką z Warszawy. 

- Cztery kolejne mecze eliminacyjne w drodze do finału wygrała dość pewnie, tracąc zaledwie kilka gemów. Dopiero w finale gry pojedynczej po zaciętym meczu musiała uznać wyższość swojej przyjaciółki i partnerki deblowej, Amelki z Warszawy. Dziewczynki rywalizują ze sobą od 2 lat i tym razem po ostatnich zwycięstwach Nadii, nastąpił skuteczny rewanż ze strony Amelii – trzeba przyznać, że po bardzo dobrej grze - relacjonuje Grzegorz Jasiński z MMKT Łęczyca. - Ale co nie udało się w singlu, to powiodło się w deblu. Para Nadia – Amelia była bezkonkurencyjna, wygrywając zdecydowanie w trzech kolejnych meczach na pabianickich kortach i tym samym deblowe – I miejsce.