Wyjątkowy konkurs rozstrzygnięty! Uczestnicy stworzyli w Minecrafcie stadion Widzewa Łódź

0_20230401-123657_1

Poznaliśmy laureatów konkursu Widzew Stadium Minecraft Challenge, który odbywał się w Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Zaszczytny tytuł otrzymali: Aleksandra Zawadzka, Jakub Przepióra, Jan Przepióra.

Młodzi konstruktorzy w nagrodę, dzięki oficjalnemu sponsorowi firmie ET Promo będą gościć w loży podczas meczu Widzew Łódź – Piast Gliwice. Odbiorą również dyplomy i atrakcyjne nagrody.

To nie koniec dobrych wiadomości. Spośród 12 projektów stadionu Widzewa, które spełniały wymogi konkursu i zostały zakwalifikowane do oceny, zostały wyróżnione kolejne dwie prace: Weroniki Stępniak oraz Oskara Bobrowicza.

Projekty stadionu Widzewa, to prawdziwy popis umiejętności planowania i tworzenia budowli, utrzymanie proporcji stadionu, wykorzystanie rzemiosła na czele z już zapomnianym, a mającym wielkie tradycje w Łodzi, krosnem tkackim.

- Wszystkim uczestnikom konkursu oraz firmie ET Promo, która wsparła organizację tak jak wspiera na co dzień klub z alei Piłsudskiego i uwierzyła w projekt Widzew Stadium Minecraft Challenge serdecznie dziękujemy! - mówią przedstawiciele "Jedynki".

Galeria prac: