Wyjazdowy weekend drużyn Górnika 1956 Łęczyca

pilka-nozna-pilkarz-trawa

Przed nami kolejny weekend, w którym o ligowe punkty powalczą drużyny Górnika 1956 Łęczyca. Zarówno seniorzy, jak i Trampkarze swoje mecze rozegrają na wyjazdach.

Pierwsi do rywalizacji przystąpią młodzi adepci piłki nożnej. W swoim przedostatnim meczu w rundzie jesiennej, Górnik 1956 Łęczyca uda się do Aleksandrowa Łódzkiego na mecz z miejscowym Sokołem.

- Nasza drużyna w miniony weekend pauzowała, co pozwoliło wyleczyć kilka drobnych urazów u zawodników i nadal pozostajemy liderem rozgrywek. Zawodnicy Sokoła również w ostatniej kolejce pauzowali, a jeszcze we wcześniejszej kolejce doznali porażki na własnym obiekcie 4:6 z Różą Kutno i aktualnie zajmują trzecie miejsce w lidze. W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane w Łęczycy, wygraliśmy 3:2, a bramki zdobyli Michał Topiński, Igor Browarski i Igor Maczak - mówią przedstawiciele drużyny z Łęczycy.

Seniorzy występujący w łódzkiej Klasie B pojadą natomiast do Małachowic, gdzie czekać na nich będą miejscowe Kanarki. Tydzień temu łęczycanie mierzyli się z innym zespołem z gminy Ozorków - Sokołem Skromnica, który pokonali 1:0.

- Górnicy w ostatniej kolejce pokonali 1:0 Sokół Skromnica i z dorobkiem 19 punktów zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, ale jeśli uda się naszym zawodnikom zdobyć komplet punktów w tym spotkaniu, to zimę spędzimy na drugim miejscu w lidze. Drużyna z Małachowic tydzień temu pokonała u siebie 5:3 LKS Modlna i jest na piątym miejscu w ligowej tabeli z 15 punktami na koncie - wyjaśniają przedstawiciele Górnika.

Harmonogram meczów:
Trampkarze: Sokół Aleksandrów Łódzki - Górnik Łęczyca (Sobota, 5 listopada, 10:00)

B Klasa: Kanarki Małachowice - Górnik Łęczyca (Niedziela, 6 listopada, 11:00)

 

RODO oraz Polityka cookies
Z uwagi na wymogi prawne, niniejszym przedstawiamy informacje na temat przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych portali informacyjnych. Klikając w przycisk "Przejdź do portalu", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych za pomocą plików cookies przez naszych partnerów reklamowych dla celów opisanych poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wspomnianych danych, w każdej chwili możesz opuścić nasz portal. Przechodząc dalej za pomocą przycisku „Przejdź do portalu”, Twoje dane będą przetwarzane przez nas na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych lub przez naszych partnerów. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić.
Stosowanie plików cookies oraz pozostałych technologii informatycznych
Nasz portal oraz nasi partnerzy, stosujemy pliki cookies i pozostałe technologie informatyczne, które gromadzą informacje m.in. o odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych oraz podstronach, a także o lokalizacji urządzenia. Ma to przede wszystkim na celu:
• zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników w trakcie korzystania ze stron naszych portali informacyjnych,
• poprawę i stałe ulepszanie świadczonych przez nas usług, dzięki zbieraniu i wykorzystaniu tych danych w celach analitycznych i statystycznych,
• wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom (remarketing).
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz dowolnie określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Każda przeglądarka posiada własne ustawienia cookies. Jeśli nie wprowadzisz zmian w ustawieniach będzie to oznaczało, iż zgadzasz się na zapisywanie informacji w plikach cookies, a następnie na przechowywane ich w pamięci Twojego urządzenia. Zarówno my, jako właściciele portalu oraz nasi partnerzy możemy uzyskiwać dostęp do tych informacji. 
Wykorzystanie informacji
Aby dopasować wyświetlanie reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, wykorzystujemy właśnie zebrane i zapisane informacje w plikach cookies. Administratorem Twoich danych jest Local Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego oraz w dowolnym momencie wyrazić swój sprzeciw wobec tego rodzaju działań. 
Wykorzystywanie Twoich informacji przez naszych partnerów
Mając na uwadze współpracę z dostawcami reklamowymi informujemy, iż działania w celach marketingowych mogą podejmować nasi partnerzy, korzystający z powierzchni reklamowych w naszych portalach. Do naszych partnerów zaliczamy Google Adsense, a także agencje reklamowe, agencje interaktywne, domy mediowe oraz innych dostawców reklam, w tym Taboola. Podobnie, jak i my, nasi dostawcy reklam również gromadzą i wykorzystują informacje zgromadzone w plikach cookies. Dzięki takim danym, w naszych portalach zobaczysz reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.
Celem przetwarzania Twoich danych zawartych w plikach cookies przez naszych partnerów jest:
• przechowywanie Twoich informacji na urządzeniu z którego przeglądasz nasz portal i dostęp do nich
• wybór reklam do wyświetlenia w tym reklam spersonalizowanych,
• dopasowanie treści spersonalizowanych
• pomiar efektywności reklam,
• dostarczanie jak najbardziej efektywnych reklam, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.
Abyśmy wraz z naszymi partnerami mogli podejmować powyższe działania, wymagana jest Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do serwisu”. Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna. Bez niej korzystanie z naszych portali będzie pozbawione wielu funkcji, co może wpłynąć na jakość wyświetlanych informacji.
Twoje prawa
Pamiętaj, że udzieloną zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, korzystając a naszego formularza kontaktowego, jednak pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Za pomocą wspomnianego formularza kontaktowego możesz także wyrazić swój sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu lub prawnie uzasadnionego interesu naszych partnerów. Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz zgłosić nam, jako podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane żądanie dostępu do tych danych, zmiany ich, usunięcia lub ograniczenia wykorzystania. Zapraszamy Cię także do odwiedzenia naszej Polityki prywatności.