Wysoka forma zawodników MKLA Łęczyca. Filip Dudka pokonał cztery metry w skoku o tyczce

Wysoko forma zawodników MKLA Łęczyca. Filip Dudka pokonał cztery metry w skoku o tyczce

Cztery metry w skoku o tyczce, jako pierwszy młodzik w Okręgu Łódzkim, podczas Otwartych Mistrzostw Aleksandrowa Łódzkiego pokonał Filip Dudka. Rezultatem tym pewnie zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Aleksandrowa w konkursie U-16.

Dwukrotnie na najwyższym podium stawała Oliwia Kępska. Była najlepsza w rzucie dyskiem (30.29 m) i w pchnięciu kulą (9.89 m). Sebastian Antosiak tradycyjnie nie miał sobie równych w skoku wzwyż (190 cm) i wieloskoku (12.59 m). Dodatkowo osiągniętym rezultatem w wieloskoku ustanowił oficjalny rekord Okręgu Łódzkiego.

Srebrne medale dla Łęczycy zdobywali: Michał Boczkowski skok wzwyż (185 cm) i wieloskok (11.76 m), Nikola Pałczyńska pchnięcie kulą (9.05 m), Adam Rokita skok w dal (5.33 m). Brązowy medal w pchnięciu kulą wywalczył najmłodszy zawodnik MKLA Wiktor Głodek (8.61 m).

Tuż za podium na czwartych miejscach plasowali się: Szymon Pawłowski skok o tyczce (3.10 m) i skok wzwyż (165 cm), Wiktor Buchmilller skok w dal (5.02 m) i wieloskok (10.51 m), Natalia Krysiak skok o tyczce (2.20 m).